دیجی فیلم

دانلود فیلم و سریال های جدید ایرانی

دانلود برنامه مهمونی فصل 2
کیفیت حجم قیمت لینک
دسترسی به همه کیفیت ها 20,000 تومان دانلود و خرید قانونی
BLURAY سینمایی مناسب نمایش در نمایشگر بزرگ 4.75 گیگابایت 18,000 تومان دانلود و خرید قانونی
1080P-HQ سینمایی مناسب نمایش در نمایشگر LCD 1.72 گیگابایت 16,000 تومان دانلود و خرید قانونی
1080p مناسب نمایش در رایانه شخصی 1.25 گیگابایت 15,000 تومان دانلود و خرید قانونی
720p مناسب نمایش در تبلت 648.65 مگابایت 14,000 تومان دانلود و خرید قانونی
480p مناسب نمایش در تلفن همراه 456.56 مگابایت 12,000 تومان دانلود و خرید قانونی

دانلود تمام قسمت ها

دانلود قسمت 30 سی پایانی فصل 2 برنامه مهمونی ۲ قسمت ۳۰ سی ام اخر

کیفیت عالی و لینک مستقیم نیم بها دانلود سریال مهمونی فصل 2 قسمت 1 یکم تا قسمت 30 سی به کارگردانی ایرج طهماسب صداپیشگی هوتن شکیبا، کاظم سیاحی و سهیل مستجابیان قانونی با حجم رایگان و بدون سانسور مجموعه کمدی مهمونی فصل دوم قسمت سی ام پایانی و آخر

داستان قسمت 60 (فصل 2 قسمت 30): در سی امین قسمت و آخرین قسمت از فصل دوم مجموعه مهمونی، آقای طهماسب و عروسک ها برای خداحافظی دور هم جمع می شوند و…

داستان قسمت 59 (فصل 2 قسمت 29): در بیست و نهمین قسمت از فصل دوم مجموعه مهمونی ،برادر هتی خانم به قیمه علاقه‌مند شده و تصمیم می گیرد با او ازدواج کند، اما هتی با این ازدواج موافق نیست و…

داستان قسمت 58 (فصل 2 قسمت 28): در بیست و هشتمین قسمت از فصل دوم مجموعه مهمونی ، امیرحسین فتحی مهمان آقای طهماسب و عروسک هاست.

داستان قسمت 57 (فصل 2 قسمت 27): در بیست و هفتمین قسمت از فصل دوم مجموعه مهمونی ، عروسی شاباش است و…

داستان قسمت 56 (فصل 2 قسمت 26): در بیست و ششمین قسمت از فصل دوم مجموعه مهمونی ، بیژن بنفشه خواه مهمان آقای طهماسب و عروسک هاست.

داستان قسمت 55 (فصل 2 قسمت 25): در بیست و پنجمین قسمت از فصل دوم مجموعه مهمونی ،سهیلا و نوروز یک بسته هدیه دریافت می کنند. قیمه خانم یک بار دیگر به دیدن عروسک ها می آید و…

داستان قسمت 54 (فصل 2 قسمت 24): در بیست و چهارمین قسمت از فصل دوم مجموعه مهمونی، محمد بحرانی بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون، کارگردان، صداپیشه، عروسک‌گردان، شاعر و مجری مهمان آقای طهماسب و عروسک هاست.

داستان قسمت 53 (فصل 2 قسمت 23): در بیست و سومین قسمت از فصل دوم مجموعه مهمونی، مهندس به دیدن آقای طهماسب و عروسک ها می آید. کته با اجرای موسیقی باعث اذیت شاباش و دی جی می شود و…

داستان قسمت 52 (فصل 2 قسمت 22): در بیست و دومین قسمت از فصل دوم مجموعه مهمونی، علی زندوکیلی خواننده، نوازنده، آهنگساز و مدرس موسیقی مهمان آقای طهماسب و عروسک هاست.

داستان قسمت 51 (فصل 2 قسمت 21): در بیست و یکمین قسمت از فصل دوم مجموعه مهمونی، شاباش و دی جی دعوتنامه ای برای سفر به خارج دریافت می کنند. عروسک ها برای درست کردن آش پشت پای کته خانم دور هم جمع می شوند و در همین زمان عروسک جدیدی به نام هتی از راه می رسد و…

داستان قسمت 50 (فصل 2 قسمت 20): در بیستمین قسمت از فصل دوم مجموعه مهمونی، سینا مهراد بازیگر محبوب سینما، تلویزیون و تئاتر مهمان آقای طهماسب و عروسک هاست.

داستان قسمت 49 (فصل 2 قسمت 19): در نوزدهمین قسمت از فصل دوم مجموعه مهمونی، آقای طهماسب و عروسک ها خبردار می شوند که کته از سه دانشگاه برتر خارج از کشور دعوت نامه گرفته است. بوته در غذای قیمه خانم به اشتباه خاکشیر می ریزد و…

داستان قسمت 48 (فصل 2 قسمت 18): در هجدهمین قسمت از فصل دوم مجموعه مهمونی، پردیس احمدیه بازیگر محبوب سینما، تلویزیون و تئاتر مهمان آقای طهماسب و عروسک هاست.

داستان قسمت 47 (فصل 2 قسمت 17): در هفدهمین قسمت از فصل دوم مجموعه مهمونی، بچه با دوست جدیدش که دختری گل‌فروش است قهر می کند اما آقای طهماسب تلاش می کند که آنها را آشتی بدهد و…

داستان قسمت 46 (فصل 2 قسمت 16): در شانزدهمین قسمت از فصل دوم مجموعه مهمونی، رضا کیانیان بازیگر محبوب سینما، تلویزیون و تئاتر مهمان آقای طهماسب و عروسک هاست.

داستان قسمت 45 (فصل 2 قسمت 15): در پانزدهمین قسمت از فصل دوم مجموعه مهمونی، شاباش و دی جی در نقش سردارانی از یونان و روم باستان با هم مبارزه می کنند. کته که دلش برای خاله بازی تنگ شده، از بچه می خواهد تا با او بازی کند و…

داستان قسمت 44 (فصل 2 قسمت 14): در چهاردهمین قسمت از فصل دوم مجموعه مهمونی، نیما شعبان نژاد بازیگر محبوب سینما، تلویزیون و تئاتر مهمان آقای طهماسب و عروسک هاست.

داستان قسمت 43 (فصل 2 قسمت 13): در سیزدهمین قسمت از فصل دوم مجموعه مهمونی، بین عروسک ها شایعه شده که قرار است آمیتاب باچان مهمان آقای طهماسب باشد. سیروس از اینکه مجبور است در مراسم ازدواج دوستش از مهمانان پذیرایی کند ناراحت است و…

داستان قسمت 42 (فصل 2 قسمت 12): در دوازدهمین قسمت از فصل دوم مجموعه مهمونی، یکتا ناصر بازیگر محبوب سینما و تلویزیون مهمان آقای طهماسب و عروسک هاست.

داستان قسمت 41 (فصل 2 قسمت 11): در یازدهمین قسمت از فصل دوم مجموعه مهمونی، قیمه خانم از اینکه تنها است و همدمی ندارد به آقای طهماسب شکایت می کند؛ سیروس روش تازه ای برای به دست آوردن آرامش پیدا می کند و…

داستان قسمت 40 (فصل 2 قسمت 10): در دهمین قسمت از فصل دوم مجموعه مهمونی، علیرضا کمالی بازیگر محبوب سینما و تلویزیون مهمان آقای طهماسب و عروسک هاست.

داستان قسمت 39 (فصل 2 قسمت 9): در نهمین قسمت از فصل دوم مجموعه مهمونی، شاباش و دی جی، از پسر قیمه خانم می شنوند که اخراج شده اند. اما پس از مدتی مشخص می شود که…

داستان قسمت 38 (فصل 2 قسمت 8): در هشتمین قسمت از فصل دوم مجموعه مهمونی، ژاله صامتی بازیگر و گوینده محبوب مهمان آقای طهماسب و عروسک هاست.

داستان قسمت 37 (فصل 2 قسمت 7): در هفتمین قسمت از فصل دوم مجموعه مهمونی، شاباش و دی جی قرارداد کاری جدیدی را با نوروز می بندند و تصمیم می گیرند به مناسبت تولد سهیلا، آهنگی را اجرا کنند. بچه و روحی توافق می کنند که گل نامرئی بکارند و…

داستان قسمت 36 (فصل 2 قسمت 6): در ششمین قسمت از فصل دوم مجموعه مهمونی، مهران احمدی کارگردان و بازیگر محبوب مهمان آقای طهماسب و عروسک هاست.

داستان قسمت 35 (فصل 2 قسمت 5): در پنجمین قسمت از فصل دوم مجموعه مهمونی، شاباش شغل جدیدش را آغاز کرده و به فروش سبزی مشغول می شود، روح به بچه در انجام تکالیف مدرسه کمک می کند، و کته خانم تصمیم می گیرد رانندگی یاد بگیرد و…

داستان قسمت 34 (فصل 2 قسمت 4): در چهارمین قسمت از فصل دوم مجموعه مهمونی، نازنین بیاتی بازیگر محبوب مهمان آقای طهماسب و عروسک هاست.

داستان قسمت 33 (فصل 2 قسمت 3): در سومین قسمت از فصل دوم مجموعه مهمونی، عروسک کته خانم مهمان آقای طهماسب و دیگر عروسک هاست.

داستان قسمت 32 (فصل 2 قسمت 2): در دومین قسمت از فصل دوم مجموعه مهمونی، محسن تنابنده بازیگر، نویسنده و کارگردان مهمان آقای طهماسب و عروسک هاست.

داستان قسمت 31 (فصل 2 قسمت 1): در اولین قسمت از فصل دوم مجموعه مهمونی، آقای طهماسب و عروسک ها دوباره مهمان خانه هایمان هستند…

داستان قسمت 30: در سی امین یا آخرین قسمت فصل اول از مجموعه مهمونی، آقای طهماسب و عروسک ها برای خداحافطی دور هم جمع می شوند و…

مهمان قسمت 29: در بیست و نهمین قسمت مهمونی بهرام شاه محمدلو کارگردان، تهیه‌کننده و بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون مهمان آقای طهماسب و عروسک هاست.

مهمان قسمت 28: در بیست و هشتمین قسمت مهمونی ریما رامین فر بازیگر تلویزیون و سینما مهمان آقای طهماسب و عروسک هاست.

مهمان قسمت 27: در بیست و هفتمین قسمت مهمونی بچه مهمان آقای طهماسب و عروسک هاست.

داستان قسمت 26: در بیست و ششمین قسمت مهمونی، آقای طهماسب و عروسک ها میزبان یک مراسم خواستگاری هستند.

مهمانان قسمت 25: در بیست و پنجمین قسمت مهمونی نگار جواهریان و رامبد جوان بازیگران تلویزیون و سینما مهمان آقای طهماسب و عروسک ها هستند.

مهمان قسمت 24: در بیست و چهارمین قسمت مهمونی امیرحسین رستمی بازیگر تئاتر، تلویزیون و سینما مهمان آقای طهماسب و عروسک هاست.

مهمان قسمت 23: در بیست و سومین قسمت مهمونی علی شادمان بازیگر تئاتر، تلویزیون و سینما مهمان آقای طهماسب و عروسک هاست.

مهمان قسمت 22: در بیست و دومین قسمت مهمونی سارا بهرامی بازیگر تئاتر، تلویزیون و سینما مهمان آقای طهماسب و عروسک هاست.

مهمان قسمت 21: در بیست و یکمین قسمت مهمونی مهران غفوریان بازیگر، کمدین و کارگردان سینما و تلویزیون مهمان آقای طهماسب و عروسک هاست.

مهمان قسمت 20: در بیستمین قسمت مهمونی علیرضا خمسه بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون مهمان آقای طهماسب و عروسک هاست.

مهمان قسمت 19: در نوزدهمین قسمت مهمونی مهراوه شریفی نیا بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون مهمان آقای طهماسب و عروسک هاست.

مهمان قسمت 18: در هجدهمین قسمت مهمونی بهرام افشاری بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون مهمان آقای طهماسب و عروسک هاست.

مهمان قسمت 17: در هفدهمین قسمت مهمونی شبنم مقدمی بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون مهمان آقای طهماسب و عروسک هاست.

مهمانان قسمت 16: در شانزدهمین قسمت مهمونی ستاره پسیانی و پدرش آتیلا پسیانی بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون مهمان آقای طهماسب و عروسک ها هستند.

داستان قسمت 15: ورود غیر منتظره روح به خانه باعث آشوب و وحشت عروسک ها می شود، تا اینکه آقای طهماسب از راه می رسد و…

مهمان قسمت 14: در چهاردهمین قسمت مهمونی اشکان خطیبی بازیگر، خواننده، مجری و کارگردان مهمان آقای طهماسب و عروسک هاست.

مهمان قسمت 13: در سیزدهمین قسمت مهمونی فرهاد آئیش بازیگر سینما و تلویزیون، تهیه کننده، نمایشنامه نویس و کارگردان تئاتر مهمان آقای طهماسب و عروسک هاست.

مهمان قسمت 12: در دوازدهمین قسمت مهمونی علی نصیریان بازیگر، نمایشنامه نویس و کارگردان فیلم، تئاتر و تلویزیون مهمان آقای طهماسب و عروسک هاست.

مهمان قسمت 11: در یازدهمین قسمت مهمونی روح با صدا پیشگی بهادر مالکی مهمان آقای طهماسب و عروسک هاست.

مهمان قسمت 10: در دهمین قسمت مهمونی پژمان جمشیدی بازیگر سینما و تلویزیون و بازیکن سابق فوتبال مهمان آقای طهماسب و عروسک هاست.

مهمان قسمت 9: در نهمین قسمت مهمونی مهرداد صدیقیان بازیگر سینما و تلویزیون مهمان آقای طهماسب و عروسک هاست.

مهمان قسمت 8: در هشتمین قسمت مهمونی بابک کریمی بازیگر و تدوینگر ایرانی مهمان آقای طهماسب و عروسک هاست.

مهمان قسمت 7: در هفتمین قسمت مهمونی ويشكا آسايش بازیگر، طراح صحنه و طراح لباس مهمان آقای طهماسب و عروسک هاست.

مهمان قسمت 6: در ششمین قسمت مهمونی محسن کیایی بازیگر و نویسنده ایرانی مهمان آقای طهماسب و عروسک هاست.

مهمان قسمت 5: در پنجمین قسمت مهمونی صابر ابر بازیگر سینما و تئاتر ایران مهمان آقای طهماسب و عروسک هاست.

مهمانان قسمت 4: در چهارمین قسمت مهمونی سیروان و زانیار خسروی خواننده، آهنگساز، ترانه سرا، تنظیم کننده، نوازنده و بازیگر ایرانی مهمان آقای طهماسب و عروسک ها هستند.

مهمان قسمت 3: در سومین قسمت مهمونی هومن سیدی بازیگر، کارگردان، تهیه کننده، فیلنامه نویس و تدوینگر ایرانی مهمان آقای طهماسب و عروسک هاست.

مهمان قسمت 2: در دومین قسمت مهمونی پریناز ایزدیار بازیگر و صداپیشه ایرانی مهمان آقای طهماسب و عروسک هاست.

داستان قسمت 1: در همسایگی خانه جدید آقای طهماسب که به تازگی به آن نقل مکان کرده، یک سالن عروسی قرار دارد. بنابراین شخصیت های عروسکی جدیدی که اکثر آن ها کارکنان این سالن عروسی هستند به زندگی او اضافه شده و اتفاق های جذابی را رقم میزنند.

بازیگران:

ایرج طهماسب، علی زرمهری، سهیل رهبرزارع، سارا صبری، احمد فیاض و…

صداپیشگان:

هوتن شکیبا، کاظم سیاحی، سهیل مستجابیان، الی امامی، امیر ادیب، نازنین شعبانی

عروسک گردانان:

مرضیه محبوب، محمد لقمانیان، شیما بخشنده

کارگردان: ایرج طهماسب

ژانر: کمدی، تاک شو، خانوادگی

سال تولید: 1400

تاریخ انتشار: 1401

تهیه کننده: حسن خدادادی

موسیقی متن: امیر توسلی

مدت زمان هر قسمت (حدودا): 78 دقیقه

درباره سریال:

مهمونی مجموعه ای عروسکی در ژانر کمدی و تاک شو اثر جدید ایرج طهماسب به تهیه کنندگی حسن خدادادی محصول سال 1400 کشور ایران است. مهمونی برنامه ای مفرح و گفتگو محور است که در آن ایرج طهماسب به همراه عروسک های بامزه و دوست داشتنی، میزبان چهره های آشنای عرصه هنر و ورزش هستند. در سال های گذشته برنامه‌ کلاه قرمزی با اجرای ایرج طهماسب، یکی از پرطرفدار‌ترین برنامه ها در تعطیلات نوروز بود؛ اما چند سالی می‌شود که سری‌ جدید این برنامه دیگر تولید نشده است. حال طهماسب پس از 4 سال دوری از تلویزیون و سینما با برنامه ای متفاوت از کلاه قرمزی به نام «مهمونی» مهمان خانه ها میشود؛ برنامه ایرج طهماسب در واقع فرصتی جدید برای بازگشت او، به عرصه سینما و برنامه سازی در شبکه نمایش خانگی فراهم کرده است. مهمونی بعد از کلاه قرمزی، مجموعه نمایشی تازه ای از ایرج طهماسب است. به گفته ایرج طهماسب، مالکیت تمامی شخصیت های مجموعه تلویزیونی کلاه قرمزی با سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران است و هیچ یک از شخصیت های این مجموعه در مهمونی حضور نخواهد داشت. همچنین حمید جبلی که پیش از این در اکثر آثار طهماسب حضور یافته در این برنامه حضور ندارد. با این حال تعدادی از صداپیشگان، عروسک گردانان و به خصوص عروسک ساز شخصیت‌های مجموعه کلاه قرمزی (مرضیه محبوب) در مهمونی به ایفای نقش می پردازند. پخش فصل 2 برنامه مهمونی از 1 فروردین 1401 سه شنبه ها ساعت 8 صبح آغاز و بعد از دو هفته ایام عید نوروز هر هفته پنجشنبه ها ساعت 20 از رسانه دیجی فیلم منتشر میشود…

 

نکته مهم: در صورت خرید علاوه بر حمایت از صاحب اثر شما میتوانید به کیفیت های فوق العاده مانند: 4K و Ultra HD دست پیدا کنید.

 

Channel Tel

لینک های دانلود

تاریخ: چهارشنبه, 18 اکتبر 2023
1,126,524 views

دیدگاه ها

دانلود رایگان ، قانونی و نیم بهای فیلم های سینمایی و سریال های شبکه نمایش خانگی